SIS G3 Paper Size Dimensions

SIS G3

369 x 522 mm

Karşılaştır

Nedir SIS G3 kağıt boyutları?

A SIS G3 piece of paper measures 369 × 522 mm or 14.53 × 20.55 inches. SIS G3 is part of the İsveç Kağıt Boyutları. Swedish standard SIS 014711 — four parallel series (D, E, F, G), each using a √2 ratio for administrative documents and folders.

SIS G3 — Birimler

BirimlerGenişlik × Yükseklik
Milimetre (mm)369 × 522 mm
Santimetre (cm)36.9 × 52.2 cm
Metre (m)0.369 × 0.522 m
İnç (in)14.53 × 20.55 in
Puan (pt)1,046 × 1,48 pt
Pika (pc)87.2 × 123.3 pc
Piksel (@300dpi)4358 × 6165 px
Piksel (@72ppi)1046 × 1480 px

Tüm İsveç Kağıt Boyutları →

Sık Sorulan Sorular

Nedir SIS G3 inç cinsinden?

SIS G3 inç cinsinden: 14.53 × 20.55 inches.

Nedir SIS G3 cm cinsinden?

SIS G3 cm cinsinden: 36.9 × 52.2 cm.

Nedir SIS G3 mm cinsinden?

SIS G3 mm cinsinden: 369 × 522 mm.

Nedir SIS G3 piksel cinsinden?

SIS G3 piksel cinsinden: 4358 × 6165 px at 300 dpi, 1046 × 1480 px at 72 ppi.

Nedir SIS G3 puan cinsinden?

SIS G3 puan cinsinden: 1,046 × 1,48 pt.