DIN D5 Paper Size Dimensions
DIN D5
136 x 192 mm
Co to jest DIN D5 formaty papieru?
A DIN D5 piece of paper measures 136 × 192 mm or 5.35 × 7.56 inches. DIN D5 is part of the Rozmiary DIN. German DIN 476 (1922), the original A/B/C standard. DIN D is a rare D series still used for technical drawings.
DIN D5 — Jednostki
| Jednostki | Szerokość × Wysokość |
|---|---|
| Milimetry (mm) | 136 × 192 mm |
| Centymetry (cm) | 13.6 × 19.2 cm |
| Metry (m) | 0.136 × 0.192 m |
| Cale (in) | 5.35 × 7.56 in |
| Punkty (pt) | 386 × 544 pt |
| Pica (pc) | 32.1 × 45.4 pc |
| Piksele (@300dpi) | 1606 × 2268 px |
| Piksele (@72ppi) | 386 × 544 px |
Wszystkie Rozmiary DIN →
Częste Pytania
Co to jest DIN D5 rozmiar w calach?
DIN D5 rozmiar w calach: 5.35 × 7.56 inches.
Co to jest DIN D5 rozmiar w cm?
DIN D5 rozmiar w cm: 13.6 × 19.2 cm.
Co to jest DIN D5 rozmiar w mm?
DIN D5 rozmiar w mm: 136 × 192 mm.
Co to jest DIN D5 rozmiar w pikselach?
DIN D5 rozmiar w pikselach: 1606 × 2268 px at 300 dpi, 386 × 544 px at 72 ppi.
Co to jest DIN D5 rozmiar w punktach?
DIN D5 rozmiar w punktach: 386 × 544 pt.